Shqiptari e nxjer live në facebook akksidentin në autostradë ku edhe gjeti vdekjen (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë dhe tejet e rëndë ka ndodhur mbrëmë në orët e vona të natës.

Beg Morina, nga Hasi i Prizrenit, ishte live në Facebook teksa i jepte makinës me shpejtësi në një nga autostradat e Hungarisë.

Mirëpo, në një moment ai ka humbur kontrollin e mjetit dhe është akksidenntuar për vdekje.

Miqtë janë shokuar nga skenat që panë live dhe kanë shprehur ngushëllimet për të ndjerin i cili punonte si picier në Hungari dhi ishte baba i dy fëmijëve.

Ndiqni pamjet video!