‘Sa shumë të paskam dash’, kujt i dedikohej postimi i fundit i këngëtares (FOTO)

Vrasja te blloku, dashuria e fshehtë me Ervin Matën, largimi prej shumë muajsh nga rrjetet sociale dhe jo vetëm e kthyen Elvana Gjatën në personazhin më të përfolur në median rozë. Por tw shumtë qenë ndjekësit që ju larguan pas ngjarjes që tronditi Tiranën

Megjithatë pas rikthimit që u komentua gjatë, këngëtarja nisi sërish aktivitetet që la për gjysëm muaj më parë.

Së fundmi Elvana ka publikuar në InstaStory një fjali e cila nuk dihet nëse lidhet me një dashuri apo një titull këngë.