Matuidi shumë afër Juves

15/08/2017 topalnews 0

Juventusi është afër transferimit të mesfushorit, Blaise Matuidi.  Raportohet se Bianconerët kanë shkuar përpara në tratativë dhe janë afër përfundimit të marrëveshjes. Il Corriere dello […]