Në të 40-tat dhe shumë seksi! Gjyste Vulaj shfaqet me stil e ‘zhytur’ në Versace

Gjyste Vulajt duket se nuk po i ecin vitet.

Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund t’ia jap 41 vite jetë në shikim të parë.

Në foton e postuar në Instagram, këngëtarja ka treguar këmbët seksi dhe është shfaqur me shumë stil e ‘zhytur’ në markën Versace.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re mirëpo me mbrëmje muzikore këtë verë nuk ka qenë edhe aq keq.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*