Mislimi: Çdo respekt për BESËN që nuk lëpyhet pas Zaevit!

Pronari i Tetovasot, Rami Mislimi, në rrjetin social Facebook ka komentuar takimin e Hristijan Micksoskit dhe Bilall Kasamit, njofton TopAlNews. Mislimi shkruan se Zaevi deri tash është treguar një lider mashtrues dhe dikush vazhdon ende t’i besoi.

Ja postimi i plotë i Mislimit;