Me një foto gjysmë e zhveshur, Ana Kabashi ka një mesazh për të gjithë! (FOTO)

Ana Kabashi është e përkushtuar maksimalisht ndaj palestrës.Ajo në postimet që bënë në rrjete sociale trego shpesh herë se si të përkujdeseni për linjat.Por, këtë herë këngëtarja e njohur ka përcjellur një mesazh mjaft domethënës për adhuruesit e saj.

“Vetëm kujtohu se nëse e ke shëndetin ti je më shumë se i bekuar, çdo gjë tjetër është vetëm aksesor në jetën tuaj!! Kujdesu për shëndetin, duaje vetën, qëndro pozitiv dhe falënderuese” ka shkruar përkrah një fotografi ku shihet gjysmë e zhveshur në veshje sportive.Kujtojmë që Ana së fundi ka publikuar projektin ‘Na thej’ ndërsa ka paralajmëruar një projekt të ri i cili pritet të vijë në bashkëpunim.