Eni Koçi ka një sugjerim për të gjithë ju!

Eni Koçi një ndër këngëtaret që ka bërë bujë kohët e fundit bie në sy për stilin e saj të veçantë.

Artistja shpesh përmes postimeve të ndryshme në Instagram ndan herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria e saj, pushimet ose koncertet.

Nëse do t’i hidhnit një sy ‘Instagram-it’ të këngëtares do të vinit re se ajo preferon shumë kostumet. Eni i ka veshur shpesh në ngjyra të ndryshme si jeshile, bojëqielli, të kuqe apo të bardhë. Ky trend i kostumeve ka qenë ndër stilet më të veshura përgjatë vitit që lamë pas dhe këtij viti.