Dush “hot” për të luftuar të ftohtin nga Morena Taraku (Video)

Morena Taraku një ditë më parë befasoi fansat duke postuar në Instagram një foto teksa në “gishtin e fejesës” mbante një unazë dhe shkruante se ishte fejuar.

Por, zeshkania nuk ka dhënë më tepër detaje duke mbetur gjithçka misterioze në lidhje me mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.

Ndërkohë për t’i shtuar më tepër rrahjet e zemrës së fansave të saj, modelja dhe këngëtarja seksi ka vendosur të postojë një video tepër “hot” teksa bën dush..

“Është ftohtë jashtë”, shkruan Morena e veshur vetëm me të brendshme dhe reçipeta.

Duhet theksuar se zeshkania simpatike duket shumë në formë.