Demi Rose pa grim, por nuk heziton t’i shpërfaqë linjat bombastike (FOTO)

Demi Rose flet për grim e flokë, fokusi i ndjekësve diku tjetër.

Zeshkania seksi, Demi Rose e ka publikuar një foto pranë të cilës ka folur për flokët e lidhura e fytyrën pa grim por vëmendja e ndjekësve të saj ka shkuar diku tjetër, shkruan lajmi.net.

“Me flokë të kapura dhe pa grim”, ka shkruar Demi pranë fotos tek e cila ka pranuar komente e pëlqime të shumta.

Mirëpo ndjekësit fokusin e kishin tek gjoksi gjigant i saj. Demi shpesh publikon foto të tilla dhe shquhet për linjat e bollshme trupore.

Në Instagram ndiqet nga më shumë se 8 milion njerëz.

“>http://