Pep dëshiron Busquets

09/08/2017 topalnews 0

Pep Guardiola po planifikon një bastisje ambicioze të ish-klubit të Barcelonës dhe dëshiron të sjellë Sergio Busquets te Manchester City, sipas njoftimeve në Spanjë. Busquets […]