Buzhala hap Expressin në Maqedoni: Na pritni për zgjedhje, me ne fiton opozita (shqiptare)

Pronari i Televizionit T7 dhe Gazetës Express, Berat Buzhala, sonte ka qëndruar në Tetovë, ku solemnisht ka hapur zyrat e gazetës edhe në Maqedoninë e Veriut, njofton TopAlNews. Në koktellin e organizuar kanë marrë pjesë figura të ndryshe partiake dhe lider partish. Buzhalla në rrjetin social Facebook, ka postuar një foto së bashku me gazetaren, Anita Latifi, ku edhe ka shkruajtur se na pritni për zgjedhje sepse me ne fiton opozita.

Ja postimi i plotë;