Franca thirrje për qetësi

06/12/2018 topalnews 0

Ministri i Brendshëm i Francës Christophe Castaner u bëri thirrje protestuesve “të arsyeshëm” që të ndahen nga ekstremistët dhe të mos mblidhen sërish në Paris […]