AS sot: “Bale thote mjaft”

Uellsiani ishte i merzitur qe u la jashte ekipit ne Champions dhe deshiron largimin ne vere

Ndjehet i keqtrajtuar nga Zidane dhe pak i respektuar ne Madrid