Showbizz

Marina Fara bën ndryshimin drastik

Vajza e këngëtares shqiptare Eli Fara, Marina Fara, ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut me pamjen e saj dhe është bërë pjesë e showbizit shqiptar, ku jeta e saj private komentohet gjatë. Marina është […]

Maqedoni

Anulohet takimi Sela – Zaev

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela e ka refuzuar ftesën e Kryetarit të LSDM-së Zoran Zaev për takim në lidhje me kandidatin e përbashkët për president. Nga Aleanca për Shqiptarët kanë theksuar se takimi […]